Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 16/7
050 432 40 20, 068 432 40 20

Франківка Людмила Лузан здобула три медалі на чемпіонаті світу

Вільні біл борди

Українська веслувальниця Людмила Лузан здобула три нагороди на чемпіонаті світу.

Чемпіонат світу, який відбувався у Галіфаксі (Канада), вже завершився.

Всього дівчині вдалось завоювати три медалі:

1. C-1 500m. (золото)

2. C-1 1000m. (золото)

3. С-2 500m. (срібло)

“Так хочеться багато сказати, та бракує слів… Я дуже втомлена, але щаслива! Дякую нашим воїнам за те, що захищають нашу країну. Ви – герої! Дякую за те, що у нас можливість, брати участь у змаганнях такого рівня, та піднімати наш стяг найвище! Слава Україні!”, – написала спортсменка.

Нагадаємо, 6 серпня для Людмили розпочався із фінального заїзду каное-двійки разом з Анастасією Четверіковою. Наші дівчата на дистанції 500 м стали другими, програвши парі з Китаю трохи більше двох секунд. Таким чином, веслувальниці стали срібними призерками чемпіонату світу.

Згодом на Лузан очікував вже інший фінал – цього разу одиночний заїзд на дистанції 1 000 м. Тут наша спортсменка підтвердила свій високий клас, показавши найкращий результат і випередивши силійку Марію Маільярд на більш ніж дві секунди – 4.47,90 хв. Це “золото” стало першим для Лузан в одиночних змаганнях на чемпіонатах світу.

Після цього Людмила Лузан здобула ще одну золоту нагороду. Цього разу першою наша спортсменка фінішувала у фіналі на 500 метрів каное-одиночок.

Йдеться у дописі на інформаційному порталі Прикарпатська Інформаційна Корпорація

Вільна з: 2024.04.24