Logo reklama
CRM.REKLAMA.IF.UA
Рекламуємо Івано-Франківськ
та івано-франківців!
Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 16/7
050 432 40 20, 068 432 40 20

Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників  TheMIS Milrem Robotics

Вільні біл борди

Milrem Robotics у співпраці з KMW поставить в Україну 14 безпілотників THeMIS.

Про це повідомили на сайті естонської компанії.

Безпілотники призначені для перевезення поранених та розчищення маршрутів руху.

Розробник робототехніки та автономних систем Milrem Robotics, що базується в Естонії, та німецька оборонна компанія Krauss-Maffei Wegmann (KMW) підписали контракт на поставку в Україну 14 безпілотних наземних транспортних засобів (UGV) THeMIS.

Із 14 транспортних засобів сім будуть призначені для евакуації поранених та будуть поставлені в Україну до кінця цього року.

Комплекс THeMIS в Естонії. 2020 рік. Фото: sakala.postimees.ee

 

 

 

Решта сім будуть поставлені в другому кварталі 2023 року й призначатимуться для очищення доріг. Для цього вони матимуть спеціальне обладнання від французького виробника CNIM Systèmes Industriels.

Роботизований комплекс “THeMIS” компанії Milrem Robotics в Україні. Серпень 2022. Україна. Фото: Петро Порошенко

 

Закупівлю наземних безпілотників фінансує міністерство оборони Німеччини.

«Евакуація поранених і розчищення маршруту – це два трудомісткі види діяльності, які вимагають залучення кількох людей, які залишаються під постійною загрозою ворожого вогню. Автоматизація цих завдань за допомогою безпілотних транспортних засобів зменшує цю небезпеку та дозволяє більшій кількості військових залишатися в безпечній зоні або виконувати більш важливі завдання», – пояснив Юрі Паюсте (Jüri Pajuste), директор з оборонних досліджень і розробок Milrem Robotics.

 

Випробування роботизованого комплексу THeMIS в Україні. Вересень 2022. Україна. Фото: партія ЄС

 

У компанії зазначили, що цього року Milrem Robotics передала українській благодійній організації один THeMIS для евакуації поранених, який виявився цінним активом.

Безпілотник THeMIS від Milrem Robotics – це багатоцільовий гусеничний транспортний засіб, який можна оснащувати різними системами. Він має камери, які дозволяють перевіряти небезпечні зони і зайвий раз не піддавати небезпеці військових. Нагадуємо, що німецька компанія KMW придбала частку естонського виробника наземних безпілотників Milrem Robotics у 2021 році.