Logo reklama
CRM.REKLAMA.IF.UA
Рекламуємо Івано-Франківськ
та івано-франківців!
Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 16/7
050 432 40 20, 068 432 40 20

11 тисяч франківців воюють в тих чи інших підрозділах ЗСУ. 

Вільні біл борди

Черговий молитовний сніданок відбувся з представниками влади, духовенства та медиками. Такий формат спілкування вже став традиційним, адже це реальна змога обговорити важливі питання для міста чи країни. Сьогодні говорили про те, як нам важливо зараз популяризувати життя та народжуваність 

Минулий рік був роком втрачених можливостей, як персонально для всіх, так і для держави. Ми втратили дуже багато, насамперед людські життя, можливості. Тому хочеться, щоб у цьому році ми перемогли і повернулися до відбудови й розбудови.

На жаль, на сьогодні вже 112 франківських родин втратили своїх дітей, синів, чоловіків. Сьогодні буде 113-ий похорон бійця. Є багато зниклих безвісти на фронті. 11 тисяч франківців воюють в тих чи інших підрозділах ЗСУ. Ці люди повернуться іншими, як би ми того не хотіли. Їхнє відношення до життя буде іншим, воно відбиватиметься на сім’ях, родинах.

Проблеми демографії насправді відіб’ються на всьому. Велика кількість людей, втікаючи від війни, виїхала за кордон. Чи всі повернуться? І це ще одна проблема, як замістити оцю кількість людей. Колосальна кількість проблем зараз стоїть і стоятиме перед державою.

Так ми всі віримо, що перемога буде цього року Але наслідки війни відчуватимуться довго. Бо це долі людей. І тому було б дуже добре, якби ми ширше подивились на ці проблеми вже сьогодні.