Logo reklama
CRM.REKLAMA.IF.UA
Рекламуємо Івано-Франківськ
та івано-франківців!
Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 16/7
050 432 40 20, 068 432 40 20

Художниця з Івано-Франківська Марта Пітчук виставила на аукціон власну картину і 100% виручених коштів передала для потреб армії

Вільні біл борди

"Кошти з продажу картини передаю на потреби ЗСУ та волонтерів. Дякую всім, хто долучився до аукціону. Особлива подяка пані Lesya Bondarenko, яка придбала мою Мотанку. Нехай ця картина стане оберегом у Вашому домі!

Цікаво, що цю Мотанку я писала в період, коли мій чоловік Yuriy Pitchuk пів року тому малював мурал у Авдіївці, що за 20 км від Донецька. Я дуже хотіла з Юрою працювати над цим муралом, але нашій дитині тоді було менше року.
У день, коли закінчився аукціон, мирна Авдіївка знову потрапила під ворожі обстріли...
Живучи в маленькому раю - Івано-Франківську, я була шокована Юриними розповідями про Авдіївку, дивом врятованих від снарядів людей, заклеєні скотчем шиби вікон, звуки вистрілів, дірки в багатоповерхівках, які здавалися мені не сумісними з реальністю. Тепер вікна і нашої квартири прикрашають зірки зі скотчу, а плести сітки стало звичною справою, навіть приємною. Це нагадує мені час Майдану і кухню в Жовтневому. Коли бачиш стільки людей, які повністю віддають себе спільній справі, розумієш, наскільки ми єдині. Нас ніхто і ніколи не здолає! Переможемо!
Слава Україні! " йдеться у дописі івано-франківки.